Dołącz do nas!


Jesteś fotografem przyrody i uczestniczyłeś w jednej lub kilku wyprawach do Afryki? Chcesz, aby Twoje zdjęcia trafiły do szerszego grona odbiorców na całym świecie? Marzysz o tym, żeby fotografie Twojego autorstwa ukazały się w fotograficznym atlasie ptaków? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś „tak”, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś został jednym z nas.

white man in africa

Co oferujemy?

  • Ekspozycję Twoich zdjęć w ładnej i przejrzystej galerii wśród prac o wysokim poziomie jakości.
  • Szansę na korzyści materialne płynące ze sprzedaży praw do wykorzystania zdjęć przez krajowe oraz zagraniczne wydawnictwa publikujące albumy i książki na temat ptaków Afryki.
  • Przeprowadzenie rozmów, negocjację stawek i dopełnienie wszelkich formalności związanych ze sprzedażą praw do użycia zdjęć wyżej wymienionym wydawnictwom – bez żadnej prowizji.

Czego oczekujemy?

  • Wysokiej jakości zdjęć ptaków Afryki w każdej ilości, ze wszystkich krajów czarnego lądu.
  • Zgody na ich publikację na stronie Ptaki Afryki oraz naszych kanałach społecznościowych w serwisach Facebook oraz Instagram – bez żadnych „watermarków”, ale podpisanych Twoim imieniem i nazwiskiem.

Do tej pory nasze zdjęcia trafiły do kilkunastu różnych albumów, atlasów i przewodników. Zależy nam na tym, aby na stronie Ptaki Afryki skupiać najlepsze zdjęcia polskich autorów, którzy fotografują afrykańską awifaunę.

Kliknij tutaj i napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego.

31.01.2016, 20:24